Mutfak Dolabı | Ucuz Mutfak Dolapları | Mutfak Dolabı Modelleri

MUTFAK DOLABI MUTFAK DOLABI MODELLERİ
Mutfak dolapları evlerimizin vazgeçilmez birer parçasıdırlar. Mobilya ve dekorasyon firmalarının sayısındaki artış ve teknolojideki gelişmelerin bu sektörü de etkilemesi ile mutfaklarımızı süsleyen mutfak dolapları artık her zamankinden daha kullanışlı ve estetik bir görünüm kazandılar. Mutfak mobilyaları üreticisi firmalar ürün portföylerini sürekli olarak geliştirmekte ve daha uygun maliyetlerden daha modern mutfak dolapları üretebilmenin yollarını aramaktadırlar. Her bütçeye uygun mutfak dolaplarının ortaya çıkmasına yardımcı olanda bu durumdur.

Tüketiciler mutfak dolabı alırken estetik görüntüsünün yanında ceplerine yansıyacak olan maliyeti de göz önünde bulundururlar. Ayrıca mutfak dolaplarında kullanılan malzemelerin kalitesi ve kullanılabilirliği de diğer önemli faktörlerdir. Mutfak dolaplarının renklerindeki çeşitlilik de evlerimize alacağımız ürünün mutfağımızdaki diğer mobilyalarımızla bir bütünlük sağlamasına yardımcı olmaktadır.
mutfak dolabı
Hazır denilmesinin nedeni modüllerin önceden üretilip stoklanmasıdır.
Maalesef ülkemizdeki yapı tarzlarında kiriş ve kolonların gizlenmemesi ve konutların birçoğunda duvarların kesiştiği köşelerde farklı açıların olmasından dolayı önceden üretilerek stoklanan dolap modülleriyle uygulama yapmak ya mutfağın yada dolapların yeniden onarımını gerektirmektedir.

Bu nedenle şirketimiz butik tarzı ama modüler üretim yöntemini seçmiştir.
Ayrıca mutfak bir dekorasyon işidir.
Bir broşürde beğenilen yada bir mağazada sergilenen model mutfağı alıp evinize götüremezsiniz. Kendi mutfağınıza göre tasarım yaptırmanız gerekir.
Nereden Başlamalı İş ölçü almakla başlar.
Sonra buraya en uygun olacak biçimde, hem sizin zevkinize hitap edecek, hem de sizin onu kullanırken en rahat edeceğiniz şekilde (hem estetik hem işlevsel olarak) firmanın görevlisi tarafından bir proje hazırlanır.
mutfak dolabi modelleme
Bu proje üzerinde sizin istediğiniz değişiklikler yapılıp en son şekli verildikten sonra, istenilen malzemelere göre fiyatlandırma yapılır.
Proje ve fiyat üzerinde anlaşma sağlandıktan sonra, projede kullanılacak modüller üretilerek, montaj çalışmasına başlanır.Projeye Göre Onarım Yapılmalı mı Mutfağın montajından önce kendinize şu soruları sorun: Mutfak mekanında onarım yapılacak mı? Su tesisatının yeri değişecek mi? Batarya ve prizler nereye yerleştirilecek? Özel aydınlatma istenecek mi? Yer ve duvar fayansları değişecek mi? Duvarlar tamamen fayansla mı kaplanacak, yoksa sadece tezgah ile dolaplar arasındaki bölüm mü fayans olacak?
Bütün bu işlemler montajdan önce ve üzerinde anlaşılan projeye göre yapılmalıdır.Onarım Önceden Yapıldıysa ? Onarımı, mutfak firmasıyla anlaşmadan önce yaptırdıysanız, proje mevcut duruma göre hazırlanmaya çalışacak, ancak çok gerekli olduğu durumda bazı yapılanmanın değiştirilmesi istenecektir.
Eğer üstleniyorsa, bu onarımın mutfak firmasına yaptırılmasında yarar vardır.

Özellikle vakitlerinin büyük bir bölümünü mutfakta geçiren ev hanımları için mutfaklarında kullandıkları mobilyaların kullanışlı ve sağlam olması ayrı bir önem taşımaktadır. Günümüzde mutfaklar daha geniş ve modern bir hal almıştır. Hatta bir çok evde artık mutfaklarla oturma odaları yan yana bir bütün içerisinde birleştirilmiştir. Bu durum mutfaklarımızın bizim hayatımızdaki önemini bir kez daha gözler önüne sermektedir. Bir çok mobilya firması da bu değişime ayak uydurmaya çalışmaktadır. Mutfaklarımıza giren yeni teknoloji ürünleri olan ankastre tarz mutfak dolapları da bu gelişimin bir parçasıdır. Hatta günümüzde bir çok mobilya firması sıfırdan sipariş alarak tamamen tüketici odaklı üretim yapmaktadırlar. Tabii ki bu tarz mutfak dolaplarının maliyeti biraz daha fazla olmaktadır. Fakat bütçesi uygun olanlar için birinci derecede tercih sebebi olan bu mutfak dolapları sağlamlıkları ile de göz doldurmaktadırlar.

 

 

Projelendirme

Projelendirme

Dekorasyon Firması

Dekor Dizayn

Dekor Dizayn

Srb İnşaat Dekorasyon

Anketimize Katılın !

Sitemizi Nasıl Buldunuz?
 

Online Ziyaretçi

Şu anda 20 konuk çevrimiçi