Alüminyum Küpeşte Sistemleri Alüminyum Küpeşte Modelleri Küpeşte fiyatları

Küpeşte ayrıca binalarınızdaki balkon, fransız balkon, merdiven, teras v.b. yaşam alanlarında sizlerin emniyet ve güvenliğini de sağlamaktadır. Dolayısıyla küpeşte tercihi yaparken; küpeşte ve korkuluğun sadece estetik olmasına değil ayrıca sağlam ve güvenilir olmasına da dikkat etmek gerekmektedir.
Alüminyum korkuluklar paslanmaz, sarartı yapmaz ve dayanıklıdır. Günümüz dekorasyon dünyasının vazge-çilmezi oluşu, dekoratif özelliğinin yüksek olması ve ışığı mükemmel yansıtmalarından ileri gelir. Çelik, Ba-kır ve Pirinç gibi metallerden 3 kat daha hafif olmasına rağmen alaşımları çelikten bile daha dayanıklıdır.
Alüminyum korkuluk küpeşteler estetik olup her renge boyanabilirler. Eloksal ve Elektro Statik Toz boya seçe-nekleri ile sınırsız sayıda renkli ürün mevcuttur.
Soğuğa ve sıcağa dayanıklı olan alüminyum küpeşte-ler yangın esnasında kıvılcım ve zehirli gaz çıkarma-yıp, tamamıyla geri dönüşüm özelliğindedirler.
Alüminyum Küpeşte Fiyatları
Her iklim koşulunda doğa şartlarına en uygun, en da-yanıklı korkuluk sistemi alüminyumdur. Ağaçtan 43, PVC’den 23 kat daha sağlamdır. Rutubet tutmaz, şişmez, bozulmaz, çekmez ve çatlamaz.

Küpeşte Modelleri
Ultraviyole ışınlarına karşı koruyucu tedbirler gerektirmez, bakımı ve temizliği kolaydır.
Üretimden tüketime çevrecidir.
küpeşte sistemleri ile balkonunuza veya merdivenize modern bir görünüm kazandırabilirsiniz Şık ve güvenli olan küpeşte evinizin çehresini değiştirecektir En uygun koşullarla ve fiyatlarla küpeşte yaptırmak için firmamıza gelin Farklı fiyat seçenekleri ve uygulama çeşitliği ile küpeşte alanında ciddi çalışmaları olan firmamız siz değerli müşterilerini bekliyor İnşaat sektöründe kalitenin çok öenmli olduğunu herkes bilir ve küpeşte sistemlerinde de kalite çok önemlidir Kalitesiz uygulama uzun ömürlü olmaz ve çabuk yıpranır Ayrıca paslanır ve buda hiç hoş bir görüntü olmaz merdiven küpeşte olayında başka bir meselede fiyatlardır Uygun fiyatlarla çalıştığını söyleyen firmalar kaliteden ödün verir ve ucuz uygulama size ileride sorunlar açar Bu tür sorunlarla karşılaşmamak için firmamıza gelmenizi tavsiye ederiz Ayrıca bir evin güzelliği için ciddi masraflar yapmaya gerek yok Dış cephesi ve iç yapısı için yapılan değişiklikler binanızı çokhoşbir görüntüye kavuşturacaktır İç mekanla ilgili yapılacak düzenlemeler arasında en kolay ve güzeli küpeşte yaptırmaktır Bu yapılacak küpeşte merdiven kusursuz hale getirecektir.

 

Projelendirme

Projelendirme

Dekorasyon Firması

Dekor Dizayn

Dekor Dizayn

Srb İnşaat Dekorasyon

Anketimize Katılın !

Sitemizi Nasıl Buldunuz?
 

Online Ziyaretçi

Şu anda 18 konuk çevrimiçi