Cam Balkon Yapımı Cam Balkon Fiyatları Katlanır Cam Balkon Modelleri

Cam Balkon
Cam balkon kapatma sistemleri evinizde estetik ve fonksiyonel bir balkon yaratmanın en modern yoludur.
Camların katlanarak aynı noktaya toplanabilme özelliği nedeni ile mevsimsel değişikliklere en iyi cevap verebilen bir sistemdir. Bu sayede güzel hava şartlarında açık tutularak hiç kapatılmamış gibi mekanlardan yararlanılması sağlanır. Rüzgar, yağmur, kar, toz, vb. olumsuz hava koşullarında dış etkilerden koruma sağlar...

Cam balkon kapatma sistemleri estetik bütünlüğü ve fonksiyonelliği mükemmel şekilde birleştirir. Yapıya ve zevklerinize uygun renk seçenekleri sunmasının yanı sıra, son derece kullanışlı ve dayanıklıdır .Sistemde kullanılan alüminyum profillerin boyası elektrostatik toz fırın boya olup, deformasyona dayanıklı ve uzun ömürlüdür.

Cam balkon kapatma sistemlerinde kullanılan tüm camlar temperli (securit) cam olup darbe dayanımı maksimuma çıkartılmış ve dolayısı ile kırılma riski en düşük seviyeye indirgenmiştir.

Sistemde kullanılan camlarda istenildiği taktirde renkli cam alternatiflerimiz mevcuttur. (füme, bronz, yeşil, refekte vb...)
Cam balkon kapatma sistemleri geniş renk seçeneği ve ürün yelpazesi kullanıcılara her türlü ortamı kapama olanakları sağlar.Alüminyum kısımlarda toplam 256 çeşit renk alternatifi sunulmaktadır.

Cam Balkon Yapımı Fiyatları
5 YIL GARANTİLİ CAM BALKON SİSTEMLERİ. Katlanır Cam, Cam Balkon, Balkon Camlama, balkon kapama Sistemleri.Cam  Balkon darbeye dayanıklı emniyet camı olan temperlenmiş cam kullanılarak üretilmektedir. Bu nedenle teknolojinin sunduğu maksimum güvenliği sağlar.Cam olağan darbelere karşı kırılmaz, olağanüstü durumlarda camın kırılması halinde çok küçük cam parçaları canlıya ve çevreye zarar vermez. İsteğe bağlı olarak lamaks, füme ve reflekte  cam'da kullanılabilir.
NEDEN CAM BALKON
Estetik ve fonksiyonel bir balkon yaratmanın en önde gelen şartı mekana uygun kapama sistemleridir.
Özellikle mekanların keyif için kullanılan bölümü olan balkonlar, ortam şartlarının ihtiyaca uygun
nitelik kazanmasında çok önemli bir unsurdur.Çünkü Cambalkon kapama sistemlerinde Türkiye’nin önde
gelen firmalarından Atik inşaat Cam balkon sistemleri mekan sahiplerinin değişik ihtiyaçlarını da göz önüne
alarak,yıllara dayalı deneyimini yeni bir balkon kaplama sisteminde yoğunlaştırdı, Atik İnşaat
cam balkon kapama sistemini üretti.
FİRMAMIZDA|cam balkon|katlanır cam balkon|balkon camlama sistemleri|katlanabilir cam balkon|cam balkon aksesuarları mevcuttur|cam balkon profil toptan ve parekente satılmaktadır|cam balkon baza mevcuttur|cam balkon dikme|cam balkon rulman mevcuttur|cam balkon (H)fitil|cam balkon kilit takımı|cam balkon katlanabilir kulak|cam balkon çıkış yolu plastığı|
Sistemimiz, hayatımızın büyük bölümünün geçtiği evlerin daha işlevsel kullanılması için düşünülmüştür. Aslında evimizin parçası olan balkonlarımızın sadece yazın kullanılan alanlar olması rahatsız edicidir. Cam balkon kapama sistemimiz sayesinde; binamızın dış görünüşü güzelleşmekte, balkonlarımız atıl kalmaktan kurtulmakta, evimiz soğuk ve sıcağa karşı tampon özelliği kazanmakta ve özellikle küçük çocuklarımızın emniyeti sağlanmaktadır.

Geniş renk seçeneği ve ürün yelpazesi ile kullanıcılara her türlü ortamı kapama olanağı sağlanır. Kullanım alanı son derece geniştir. Estetiğin ön planda tutulduğu cafeler, roofbarlar, geniş zemin alanlarına sahip oteller vb. çeşitli mekanlarda uygulanabilmektedir.

Güzel hava şartlarında açık tutularak hiç kapanmamış gibi mekanlardan yararlanılması sağlanır. Rüzgar, yağmur, kar, toz, vb. olumsuz hava koşullarında dış etkilerden korunması sağlanır.

 

 

Projelendirme

Projelendirme

Dekorasyon Firması

Dekor Dizayn

Dekor Dizayn

Srb İnşaat Dekorasyon

Anketimize Katılın !

Sitemizi Nasıl Buldunuz?
 

Online Ziyaretçi

Şu anda 19 konuk çevrimiçi