Bisküvi Tuğla Bisküvi Tuğla Nasıl Yapılır Dekoratif Tuğla Duvar Kaplaması Fiyatları

Dekoratif Tuğla Duvar Kaplaması Bisküvi Tuğla

Mevcut olanlar da ise altta boş bir plaka 50 cm x 50 cm ya da değişik ölçülerde altta ki bir plaka üzerine yapıştırma parçalar olanlardır.. Ama iş bunları duvara uygulamaya geldiğinde, birleştirmelerde olumsuz sorunlar oluşmaktadır. Yani kısacası bu iş çözülemiyor. Tuğla görünümlü kaliteli bir söve türü üretilmedi fakat biz bu işi bitirdik yani ürünümüzden maksimum sonuç aldık. İddia ediyoruz böyle bir ürünü kimse üretmedi.üretilen ürünler,fabrikasyon olmadığı için yüksek metrajlı ürünlerde stok yetersizliği yaşanmaktadır.CNS GRUP bu işe imza atarak ister bir kaç metre kare,isterse binlerce metrekare pan halinde (50x100 şaşırtmalı tuğla) hazır,tek parça bina içinde ve dışında (özellikle villa iç dekarasyonlarında)(villa ve bina dış dekorlarında tüm veya kısmen veya balkon çıkıntıları yada pencere araları gibi ) kullanılmak üzere siz müşterilerimizin talebini karşılamaktadır.

DEKORATİF TUĞLA DUVAR KAPLAMASIUYGULAMA

Birbirine geçmeli hazır dekoratif tuğlamız arkasına strafor harcı sürülerek çok kolay duvara yapışmaktadır.Kullanılan yüksek densite olup standart 3cm kalınlığındadır ve isteğe bağlı yoğunluk ve kalınlıkta strafor kullanılabilmektedir.Bu nedenden dolayı izolasyon kalitesi oldukça yüksektir.Her türlü hava koşullarına uyum sağlamaktadır.

Standart ölçülerdeki Işıklar Kaplama Tuğla 215 x 15 x 65 mm ve Işıklar Jumbo Kaplama Tuğla 265 x 18 x 81 mm ile hazırlanan paneller görselliğin ön planda olduğu alış veriş merkezleri, okul, hastane, site, resmi kurum gibi büyük ve yüksek katlı binalarda özellikle tercih edilmektedir. Panellerin önceden hazırlanmış olması ve çelik dübellerle montajının sağlanması büyük kolaylık sağlamaktadır. Duvar yüzeyine hazırlık yapılmaksızın direkt olarak duvar tiplerine göre farklı dübeller ile bağlantı yapılmakta, projeler hızlı ve güvenli olarak tamamlanmaktadır.

Bisküvi Tuğla Fiyatları
Sistem Hafiftir.

Sistemi oluşturan paneller oldukça hafiftir.Uygulanan tuğla çeşidine ve örüm şekline göre farklı ağırlıklardan oluşmaktadır. Ağırlığı kullanılan tuğla ebadına göre 20 - 26 kg arasında değişmektedir.

 

Bakım Onarım Gerektirmez, Dış Cephelerde Zırh Oluşturur.
Dış cephede, Işıklar Kaplama Tuğlası ile birlikte, yüksek hammadde ve üretim kalitesi ile uzun yıllar boyunca bakım ve onarım gerektirmez. Dış sıva ve boya maliyetini ortadan kaldırır, sistem kendini amorti eder. Polipanel Sistem taşıyıcı sistemi mantoladığı için betonarme yapının korunmasını sağlar, rutubetin zamanla yapı statiğini engellemesine izin vermez.

 

Projelendirme

Projelendirme

Dekorasyon Firması

Dekor Dizayn

Dekor Dizayn

Srb İnşaat Dekorasyon

Anketimize Katılın !

Sitemizi Nasıl Buldunuz?
 

Online Ziyaretçi

Şu anda 8 konuk çevrimiçi